O nás

Karlín Osteria na pražském Karlíně je místem nejen pro soukromé a pracovní potkávání, ale především místem pro radost. Ať tak či onak nic z toho bez dobrého jídla, pití a dobré atmosféry úplně dobře nejde.

K dispozici v Karlín Osteria je prostorná restaurace pro malá i početná setkávání, venkovní sezení pro 60 osob pod markýzou s výhledem na kostel sv. Cyrila a Metoděje a club s vlastním zázemím pro privátní či firemní akce.

Naše cucina vaří typická italská jídla, domácí těstoviny a pizzu, která se sotva vejde na talíř. Pizzu pečeme tenkou s křupavými okraji a protože je opravdu veliká, můžete si nechat obložit dvě různé poloviny. Pizza "půlpůl" je perfektní volba nejen pro vaše ratolesti.

Vinotéka je naplněna víny, které si sami pečlivě vybíráme a dovážíme z Itálie, Španělska, Rakouska a Francie. Pro soukromé akce máme připraven prostor v suterénu budovy s kapacitou 120 osob. Mladý a přesto zkušený personál tu je a bude vždy pro svého zákazníka, stejně jako tomu je v Osteriích Martinská a Garage v Plzni.

Na Vaši návštěvu se těší tým Karlín Osteria